Nové stroje značky TECHNOGYM

Stravovací plány na míru

Individuální tréninkové plány

Nejmodernější posilovna v Kroměříži

Osobní trenéři

Trenéři

95% cvičenců provádí v rámci tréninkového programu fatální chyby (špatná technika cviků, zatěžování stejných partií, stereotypní cvičení apod.). Důsledkem je nulový posun a ztráta motivace vedoucí k nezájmu o další návštěvy fitness center. Vyvarujte se chyb s využitím služeb osobního trenéra.

Kdo se v Extreme fitness postará o Váš růst a motivaci? Lídrem trenérského týmu je dlouholetá reprezentantka České republiky v bikini fitness, specialista na tvarování postavy – Marie Mikšová, která vede další osobní trenéry a zodpovídá za kvalitu služeb.

 

Profil Marie Mikšová

Kvalifikace: FTVS Univerzity Karlovy (trenér 1. třídy obor kulturistika a fitness, ročník 2012-2014), Nutris – poradce pro výživu, Masarykova Univerzita (Psychomotorika, hravé pohybové aktivity)

Největší závodní úspěchy: Arnold classics Europe bikini fitness 2012, EVLS amateur bikini Olympia 2012 (5. místo), Ladies World cup Kyjev 2013, Mistrovství České republiky bikini fitness 2013 (3. místo)

Vlastní vizitka: S cvičením jsem začala až v pozdějším věku (25 let). Prvotním motivem byla změna postavy a snaha o zlepšení kondice. Postupem času jsem se začala fitness věnovat stále více, nastoupila na trenérskou školu a stala se závodnicí v kategorii bikini fitness. Dnes se s radostí věnuji nejen přípravě dalších závodnic a závodníků, ale i klientům z řad široké veřejnosti. Chápu, že každý z klientů je jedinečný, má vlastní cíle a motivaci ke cvičení. Díky vlastnímu výkonnostnímu růstu, mohu předat bohaté zkušenosti svěřencům a pomoci jim k naplnění jejich cílů. Moje práce je mým koníčkem a největší odměnou je pro mě spokojenost klientů.

95% klientů se mnou spolupracuje opakovaně.

97% zakázek získávám na základě osobního doporučení.

Čím dříve začněme, tím lépe. Nevíte jak na to? Máte pochybnosti? Ostýcháte se? Pomůžu Vám s tvarováním a formováním postavy, shazováním přebytečných kil, redukcí tuků, zlepšením vitálního životního stylu. Na vlastním příkladu jsem si ověřila, že jíst zdravě a chutně je možné! Díky svojí práci a zkušenostem vím, že nic není nemožné. Nevíte jak začít? Můžeme se sejít i u Vás doma a sestavit osobní tréninkový a stravovací plán na míru. Chcete zažít také takovou proměnu?

 

Kompletní přehled kvalifikace:

Kompletní přehled závodních úspěchů:

 

Příklady spokojených klientů můžete vidět zde.

Cena za jednu lekci tréninku pod vedením profesionálního trenéra od 325,- Kč.