Nové stroje značky TECHNOGYM

Stravovací plány na míru

Individuální tréninkové plány

Nejmodernější posilovna v Kroměříži

Osobní trenéři

Solárium a opalování nástřikem

Jako jediné fitness centrum v Kroměříži Vám v Extreme fitness nabízíme službu – OPALOVÁNÍ nástřikem. Jedná se o revoluční metodu pro získání kvalitního opálení, která nijak neškodí zdraví (je vhodná i pro nastávající maminky). Během 10 minut získáte dokonalé opálení jako od moře.

before and after

Pro milovníky opálení ze solária máme připravené výkonné turbo solárium Ergoline Excellence 700. Solární kosmetiku si můžete zakoupit v našem Fitness baru. Na kolik Vás špičkové opálení vyjde? Podívejte se zde

 

CO JE TO OPÁLENÍ NÁSTŘIKEM?

spraytanhio

Opálení nástřikem je novinkou v oblasti opalování. Stačí jedna aplikace a za 10 minut je vaše opálení jako od moře. Na rozdíl od opalování na slunci či v soláriu je nástřikové opalování mnohem bezpečnější a šetrnější k pokožce. Vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika minut. Ideální je pro příležitosti jako svatby, módní přehlídky, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení. Intenzita jednoho nástřiku odpovídá přibližně osmi návštěvám solária. Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně.

 

BEZPEČNOST NÁSTŘIKOVÉHO OPÁLENÍ

Opálení nástřikem je nejšetrnější způsob opálení. Pigmentuje pouze horní vrstvu pokožky a vylučuje rizika, která nám přináší opalování na sluníčku. Opálení vám vydrží dle typu pleti a péče o pokožku 7-12 dní. Všichni si stále více uvědomujeme nutnost chránit svou pleť, ale zároveň chce každý z nás získat krásnou a zdravou barvu, která nás nejen učiní krásnějšími, ale dodá nám i potřebné zdravé sebevědomí. A právě proto byla vyvinuta metoda airbrush opalování – nástřikové opalování, jež je šetrná k pokožce a splňuje všechny požadavky na krásné opálení.

 

APLIKACE

Co je nutné následně dodržet, aby Vám opálení vydrželo co nejdéle?

Před aplikací…

Před aplikací je vhodné si dělat peeling, tedy očistit pokožku. Stačí, když například den před návštěvou našeho studia použijete při sprchování houbičku, případně žínku. Důležité je nepoužívat žádné přípravky na zvlhčení pleti, tedy žádné krémy ani mléka, neboť by se tím vytvořil ochranný filtr. Stejně tak nepoužívejte žádné deodoranty ani make-up. Pokožka by měla být skutečně čistá. Pro aplikaci si oblečte volný oděv a vezměte tmavé spodní prádlo, případně plavky. Aplikace probíhá v kabince za pomoci airbrush pistole. Aplikace trvá cca 10 minut. Již při ní uvidíte přírodně vypadající opálení.

Po aplikaci…

Po aplikaci je potřeba, aby lotio kompletně zaschlo – v příjemném prostředí našeho studia Vám ale i tato chvilka uteče rychle. Oblečte si raději volný oděv. Dalších 5 – 8 hodin kůži nenamáčejte, není vhodné ani cvičit, neboť kůže by se neměla potit.

 

ERGOLINE EXCELLENCE 700

ergoline_excellence_700

Toto špičkové solárium je vybaveno kompletní komfortní výbavou. Balanced Tan pro rovnoměrné opalování, Aqua Fresh a Aroma pro osvěžující opálení a neutralizaci zápachu ultrafialového záření. Klima pro nastavení teploty podle přání, ergonomicky tvarovaná deska, reflexní opalování krční části, stereo zvuk, dekorační osvětlení, centrální odvětrání. Technologie Balanced Tan se v opalovacím tunelu projevuje optimalizovaným rozdělením ultrafialových světelných zdrojů, které zesilují tunelový efekt. Spolu s optimalizovaným uspořádáním obličejových výbojek se tak dosahuje velmi rovnoměrné intenzity UV záření v celé oblasti tváře. Nesmíme také zapomenout na vylepšené opakovače pro oblast ramen a šíje. Svěží inovace pro osvěžení zákazníků stříká Aqua Fresh do opalovacího tunelu v rovnoměrných intervalech v oblasti hlavy a těla jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat i odděleně.

Absolutním zlatým hřebem je neutralizace typického zápachu UV záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze. Pomocí tlačítek – VITAL – a – RELAX – lze Aqua Fresh automaticky kombinovat s oživujícími nebo relaxačními intervaly aroma. Vypnutím a zapnutím trysek Aqua Fresh mohou programy aroma běžet samostatně. A pozor: aby měl další zákazník osvěžující vstup do zážitku z opalování, kabina se po každém opalování aromatizuje.